Розвиток без меж
(067) 440-55-46
(093) 884-72-01
м. Вінниця, вул. Келецька, 126А
22.09.2018
Поділитися: 0
  • Facebook
13521

Спортивна осінь. Чому і як потрібно займатися фізкультурою в цю пору року?

Здорова дитина - щаслива дитина. З цим твердженням важко посперечатися. Коли діти не відчувають слабкості або у них немає температури, то вони веселі, завзяті, бігають і стрибають досхочу, прагнуть більше грати, учитися і пізнавати світ. Але як зробити, щоб дитину не підкосила хвороба? Відповідь є простою: найкраща профілактика - це заняття спортом.

Прийшла осінь - час зайнятися фізкультурою. За літо ви з дитиною добре відпочили, вдосталь наїлися ягід і фруктів, розслабилися. Тепер можна подумати і про свою фізичну форму. Регулярні заняття ніяк не будуть зайвими. Малюк зміцнить здоров'я, загартує характер, виховає в собі силу волі і підвищить імунітет.

Усі розуміють, яким важливим є спорт для здоров'я і дітей, і батьків. Але так часто знаходяться відмовки! Тому пропонуємо вам ознайомитися з чотирма причинами на користь тренувань саме восени.

  1. Відповідна погода. Сонце вже не так пече, але й морозу, що проймає аж до кісток, теж ще немає. У вересні-жовтні ви можете тренуватися не тільки у фітнес-клубі, але й на вулиці.
  2. Готовність тіла до фізичної роботи. За літо ви і дитина відпочили і набралися сил. Ви забули про стомлюваність і постійне бажання спати. Ви готові до нових звершень.
  3. Психологічна підготовка. Фахівці стверджують, що саме в цю пору року люди змінюють своє життя. І почати займатися фізкультурою - краща зміна, яку ви можете запропонувати своїй дитині.
  4. Різноманітні варіанти. Восени починається набір до різних спортивних секцій та гуртків. Ви зможете обговорити з малюком, що йому більше подобається, і записати саме туди.

Восени дитячому організму потрібне тепло. Почавши займатися спортом у цю пору року, необхідно пам'ятати про деякі правила тренувань. Восени будь-який організм відчуває стрес, і щоб підвищити імунітет, необхідно правильно підібрати фізичне навантаження. Напередодні зими це просто необхідно. Потрібно взяти до уваги такі чинники:

  1. Осінь - це період вірусів і застуди. А надто сильні фізичні навантаження знижують імунітет. Тому дотримуйтесь правила «золотої середини».
  2. Температура на вулиці щодня стає все нижчою. Тому, якщо ви займаєтеся з дитиною в парку або на дитячому майданчику, одягайтеся тепло. І будьте готові до дощу, вітру, перепадів тиску.
  3. Темнішає швидко. Тому призначайте тренування після дитячого садка або школи. Зробити уроки можна при світлі лампи, а ось побігати в темряві буде складніше.
  4. Почніть з найменшого. Не варто з першого ж дня ганяти малюка багатокілометровим марафоном, а потім змушувати присідати і віджиматися по сто разів. У кожної дитини є свій поріг витривалості. Звичайно, потрібно його збільшувати, але тільки поступово. Тоді організм звикне до навантажень, а ваша дитина почне отримувати задоволення від фізичних вправ.
  5. Правильно харчуйтеся. Літо - це той період, коли ми допускаємо деякі послаблення в їжі. Але через це накопичуються токсини і шлаки. Щоб організм перебудувався на новий лад, вживайте більше фруктів і овочів, це чудово, бо вони все дозріли.


І головне, пам'ятайте: заняття спортом не повинні насаджуватися примусово. Просто докладно поясніть дитині, як це корисно і потрібно для її організму, якою здоровою і сильною людиною вона виросте. Тоді малюк сам першим почне одягати кросівки і тягнути вас до спортивної зали.